Wyruszmy razem w drogę!

Wyruszmy razem w drogę!
doradztwo
zakup auta
sprzedaż auta

Autosearch zrodziło się z pasji do motoryzacji, która jest istotnym elementem życia każdego członka naszego zespołu. Rozwijamy się dla Was!

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności, z sukcesami realizujemy zlecenia doradztwa w zakresie sprzedaży i zakupu. Dużym zainteresowaniem cieszą się kompleksowe warianty naszych usług. Dla nas to sygnał o rosnącej świadomości kierowców, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom, chcemy intensywniej rozwijać swoją markę i dawać od siebie więcej! 

Naszą misją jest budowanie większej świadomości w dziedzinie motoryzacji oraz wsparcie wszystkich użytkowników 4 kółek i nie tylko. Tak zrodził się pomysł na bloga!

Co chcemy przekazać?

Dużo praktycznych informacji! Połączymy ciekawostki ze świata motoryzacji z kompendium wiedzy w przyjaznej dla każdego formie. 

Wpisy będą poświęcone wielu kwestiom związanym z codzienną eksploatacją auta. Pokażemy w jaki sposób optymalnie dbać i serwisować pojazdy różnych klas. Pomożemy uniknąć błędów i zbędnych usterek, poprawnie wykonując czynności, które jesteśmy w stanie zrealizować sami. Na blogu znajdziecie również informacje, na co zwracać uwagę w momencie zakupu konkretnych modeli. 

W ramach mini cykli będziemy regularnie poruszać zagadnienia:

  • zakup / wybór auta
  • jak dopasować i skonfigurować auto do swoich potrzeb
  • testy i prezentacje aut
  • poradniki

Poza wiedzą i wskazówkami, będziemy sukcesywnie budować bazę rekomendowanych przez nas m.in warsztatów, studiów detailingowych, obiektywnie oceniając jakość proponowanych usług. 

Zadbamy również o promocyjne oferty od naszych partnerów z atrakcyjnymi zniżkami oraz polecane przez nas produkty. 

Na naszych konta w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram)  znajdziecie informacje o nadchodzących konkursach oraz ankiety, w których będziemy pytać o interesujące Was tematy. 

Zapraszamy do śledzenia bloga i social mediów!