Zabezpiecz antykorozyjnie swoje auto!

Korozja Krown
zabezpieczenia
korozja
Krown

Już jest! Nawiązaliśmy współpracę z firmą zajmującą się zabezpieczeniami antykorozyjnymi “Krown”!

Wielu z nas pamięta o tym, aby zadbać o auto pod względem mechanicznym oraz wizualnym. Zapominamy jednak o bardzo ważnej rzeczy, jaką jest zabezpieczenie auta przed korozją. Niejedno starsze auto pod względem mechanicznym mogłoby służyć jeszcze przez długie lata, jednak upływ czasu powoduje, że postępująca korozja uniemożliwia jego dalszą eksploatację. Warunki atmosferyczne w Polsce również nie sprzyjają kondycji naszych aut, przyczynia się do tego również sypanie na ulice miast soli w zimę. 

Lepiej zapobiegać niż leczyć!

Co zyskujemy dzięki skorzystaniu z zabezpieczenia antykorozyjnego? 

  1. Oszczędność. Kwota, którą poświęcimy na wykonanie profesjonalnego zabezpieczenia antykorozyjnego jest niewspółmiernie mała do kwoty, którą musielibyśmy wydać na przeprowadzenie naprawy blacharskiej pojazdu.

  2. Przedłużenie żywotności auta. W przypadku starszego auta lecz sprawnego mechanicznie jest to wyjątkowo ważne, szczególnie w przypadku modeli wyjątkowo narażonych na występowanie korozji, np: Ford Focus MK1, Toyota Corolla E10-E12.

  3. Łatwiejszą sprzedaż auta. Na potwierdzenie wykonania czynności zabezpieczających dostajemy specjalny druk oraz naklejkę na próg przy drzwiach kierowcy z datą wykonania usługi. W oczach kupującego potwierdzamy swoją wiarygodność oraz chęć zadbania o auto.

  4. Zabezpieczenie podwozia oraz nadwozia. Przed wykonaniem usługi zostajemy zapytani o możliwość zrobienia w aucie otworów w celu zabezpieczenia profili zamkniętych.

  5. Spokojniejszą głowę. Korzystamy z ubezpieczeń przed różnymi wypadkami dzięki czemu czujemy się spokojniejsi. Identyczna sytuacja występuje w przypadku zabezpieczenie auta przed korozją, szczególnie jeżeli nasze auto nie jest garażowane i tym bardziej nastawione jest na negatywne warunki atmosferyczne.

 

Korzystając z zabezpieczenia cyklicznie (co roku) dostajemy rabat w wysokości 100 zł!

 

Cennik

Koszt usługi jest zależny od masy pojazdu:

  • Do 999 kg - 670 zł
  • Od 1000 - 1599 kg - 770 zł
  • Od 1600 - 1850 kg - 870 zł
  • Powyżej 1850 kg, off road, busy itp  - 970 zł

Szczegółowy cennik znajdziecie na stronie partnera w zakładce Cennik

 

A Wy, jesteście zainteresowani zadbaniem o kondycję Waszego samochodu?

Zapraszamy do kontaktu, oferujemy rabat w wysokości 50 zł na usługi naszego Partnera. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczące wykonywanej usługi.

Firma Krown ma swoje punkty w: Warszawie, Radomiu, Poznaniu oraz Nowym Sączu.