Sprzedaż samochodu

Realizujemy zlecenia głównie na obszarze województwa mazowieckiego.

W przypadku chęci podjęcia współpracy z dalszych okolic rozpatrzymy takie zlecenie indywidualnie.

Krok 1

Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Wypełnij formularz, zadzwoń lub napisz do nas.

Krok 2

Przedstaw nam swoje auto używając do tego formularza na stronie.

Krok 3

Akceptujemy zlecenie w ciągu 48h od zgłoszenia, wysyłając do Ciebie wiadomość zwrotną wraz z linkiem do opłaty za usługę. Dzięki sprawnemu systemowi wszystko odbywa się w bardzo prosty oraz bezpieczny sposób.

Krok 4

Umów się z nami w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Przygotujemy Twój samochód do sprzedaży, zbierzemy niezbędne informacje oraz dokumentację, a do tego zajmiemy się zrobieniem profesjonalnych zdjęć.
Wycenimy Twój samochód, wspólnie ustalając satysfakcjonującą Ciebie kwotę sprzedaży.

Krok 5

Prowadzimy obsługę zainteresowanych Twoim samochodem, przekazując im niezbędne informacje oraz odpowiadając na pytania. Kontaktujemy się z Tobą   
w momencie, gdy potencjalny kupiec wyrazi chęć osobistych oględzin samochodu.

Krok 6

Prezentujemy Twój samochód, a gdy dojdzie do zakupu, możesz na nas polegać w sprawie formalności i czynności wykonywanych po sprzedaniu samochodu. 

Realizacja

Dzięki naszej usłudze możesz sprzedać swój samochód szybciej, wygodniej, a także dużo korzystniej finansowo. Zapraszamy do skorzystania z usługi!

Formularz usługi sprzedaży

Twoja wycena auta
Silnik

Realizujemy zlecenia głównie na obszarze województwa mazowieckiego.

W przypadku chęci podjęcia współpracy z dalszych okolic rozpatrzymy takie zlecenie indywidualnie.
Wyrażam zgodę na wpis na listę odbiorców newslettera i regularne przesyłanie informacji o nowościach, produktach i ofertach przez spółkę AutoSearch sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie adres: Plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa, adres do korespondencji Plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa KRS 0000919762 -będącą Administratorem zbioru danych osobowych oraz na przetwarzanie podanych danych przez Administatora w celach marketingowych (w tym profilowania), statystycznych i analitycznych.